Modelet e flokëve të grave që u pëlqejnë burrave

Nr. Referencës
RF196160
Titulli i njoftimit
Modelet e flokëve të grave që u pëlqejnë burrave
Përshkrim
Burrat aktualisht kanë një përfytyrim të qartë të modeleve të flokëve të grave që u pëlqejnë më tepër. Le të shohim disa nga modelet e preferuara të tyre.
Valëzimet moderne, por natyrale të flokëve të grave janë njëri nga modelet e flokëve të grave që u pëlqen më shumë burrave. Kjo shpjegohet me faktin që ky stil flokësh është shumë sensual dhe burrave u pëlqen të kalojnë gishtat në flokë të tillë. Është mirë që të mos abuzohet me produktet e ndryshme të cilat dëmtojnë natyrshmërinë e flokëve dhe të mbahen valëzimet natyrale e të buta.
Flokët e drejta klasike janë pa dyshim një shënjë e shëndetit femëror, prandaj burrave u pëlqejnë instiktivisht gratë me flokë të butë e të drejtë. 
Modeli i flokëve që të krijon idenë sikur femra sapo është ngritur nga shtrati është një nga modelet më të thjeshta dhe më sensuale shumë i pëlqyer nga burrat. 
Modeli klasik me bisht kali është një nga modelet që më të padiskutueshme për shijen e burrave. Kjo lidhet me faktin që bishti i kalit nxjerr në pah qafën, një nga pjesët më tërheqëse të femrave.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2177 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj