Flokë të shkurtëra – po apo jo?

Nr. Referencës
RF235766
Titulli i njoftimit
Flokë të shkurtëra – po apo jo?
Përshkrim

Frizurat e shkurtëra prapë janë kthyer në modë nëtë sezon. Nëse dëshironi të përcillni këtë trend, e prapëseprapë jeni në hamendje sepse nuk dëshironi që aq lehtë të hiqni dorë nga flokët e gjatë, ja disa këshilla të cilat do t’ju ndihmojnë që të merrni vendimin.

Rekomandime të mira kërkoni në vendin e duhur. Nëse shoqja juaj më e mirë ka flokë kaçurrele, kurse ju të rrafshta, këshillat e saj sigurisht që do të jenë të padobishme. Përderisa këshilla e një femre tjetër të panjofshme, e cila ka tip të njetë të flokëve sikur ju, mund të jetë shumë më i vlefshëm.

Patjetër konsultohuni me frizerin tuaj para prerjes. Nuk duhet që t’ju vret ndërgjegja që po humbni kohën e tij të çmuar, sepse në fund do të jenë më shumë të kënaqur me prerjen, e kjo do të jetë në interesin tuaj dhe të tij. Këshillohuni për gjatësinë e saktë të flokëve të cilën e doni dhe mënyrën e mirëmbajtjes së frizurës pas prerjes.

Merrni me vete fotografi të frizurës së dëshiruar dhe tregojani frizerit. Secila nga ne ka fytyrë dhe flokë të ndryshme, prandaj është me rëndësi që të zbuloni se çka ju pëlqen juve në atë frizurë, dhe atë bashkangjiteni në imazhin tuaj të ri. Gjithashtu, mund të sillni edhe fotografi të flokëve të shkurtëra të cilat nuk ju pëlqejnë, që të sqaroni më lehtë se çfarë frizure nuk doni.

Është me rëndësi që në salon të vini të veshur shumë thjeshtë – me grim as më pak e as më shumë sa ai normali, me qëllim që të krijoni përshtypjen e duhur për atë se si do të mund t’ju rrijë frizura e re.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1695 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj