Picë e shpejtë

Nr. Referencës
RF678433
Titulli i njoftimit
Picë e shpejtë
Përshkrim
2 gota kos,
4 gota miell,
1 filgjan kafeje vaj,
1 pluhur pastë,
Keqap,proshut,
2-3 speca,
Nje qepë e vogël,
Disa kokërra ulliri
Shampinjone
Kaçkavall
Nga jogurti, mielli i perzier me pluhur paste, kripa dhe vaji, përgatitet brumi i cili ngjeshet pak dhe menjeherë tellohet dhe rafshohet në tepsi të lyer. Brumi me parë lyhet me keqap pastaj mbi te hidhen përbërësit e tjerë sipas dëshirës dhe kaqkavalli në rende. Piqet në furre të nxehtë dhe sherbehet në çast.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1876 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj