Pice ''e cmendur ''

Nr. Referencës
RF422352
Titulli i njoftimit
Pice ''e cmendur ''
Përshkrim

Perberesit:

-1 top brume baze per pizza

-400 gr salce domate ‘pelati’

-300 mocarela

-150 gr proshute e tymosur

-5 feta ananas te fresket ose komposto

-vaj ulliri, kripe, piper

Pergatitja:

Hapim brumin ne nje tave te lyer me vaj ulliri. Me ane te nje luge hapni salcen e domates dhe pastaj copat e mocareles te prere ne kube te vogla. Hidhini kripe. Shtroni fetat e proshutes dhe te ananasit. Hidhini pak piper dhe pak vaj ulliri nese doni. Ngroheni furren me pare ne maximum (250-300 grade) dhe piqeni per 25-30 min.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1942 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj