Pica me patellxhane

Nr. Referencës
RF206003
Titulli i njoftimit
Pica me patellxhane
Përshkrim

Perberesit per 4 persona
• brume pice
• 3 patellxhana
• 2 domate
• 1 thelpi hudher
• 150gr djathe deleje i fresket
• rigon
• 5 luge gjelle vaj ulliri
• kripe
• piper

Pergatitja

Domatet vendosini ne nje tenxhere te ziejne per 20 sekonda. Me pas qerojini, prijini ne dy pjese, shtrydhini dhe ua hiqni farat. Prisni patellxhanat ne copa te vogla dhe te holla. Skuqini ne nj tigan per 4 deri 5 minuta me 4 luge vaj ulliri. Shtoni ne tigan hudhren e grire, domatet, kripe dhe piper. Hapni brumin e pices dhe vendoseni ne nje tave te lyer me vaj. Mbulojeni me pas me perimet, didhini siper djathin e deles. pak rigon dhe pak vaj ulliri. Piqeni per 15 minuta ne tempertauren 230°C. Sherbejeni te ngrohte.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3178 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj