Koktej Sex On The Beach

Nr. Referencës
RF336823
Titulli i njoftimit
Koktej Sex On The Beach
Përshkrim

Përbërësit:

3 kube të vegjël akulli
1/2 pjesë vodka
1/2 pjesë vodka pjeshke
pak lëng rrushi
pak lëng portokalli
pak lëng ananasi

Përgatitja
Vendosim akullin në shaker. Shtojmë përbërësit alkoolin në fillim e më pas të gjithë përbërësit jo alkoolik. Fillojmë ta tundim shaker-in derisa ai të ftohet komplet.
Hedhim koktejin e përgatitut në gotë dhe e zbukurojmë me një copë fruti të freskët. E shërbejmë koktejin të ftohtë.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3098 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj