Grey Goose

Nr. Referencës
RF113676
Titulli i njoftimit
Grey Goose
Përshkrim
Grey Goose lind në zonën e Cognac nga eksperienca e mjeshtërve distilatorë, e kombinuar me metodat moderne te prodhimit. Grey Goose përmbledh ne vetvete finesën dhe eksperiencës më të mirë franceze. Distilohet 5 herë dhe secili  prej distilimeve i jep vodkës një butësi e pastërti më të madhe. Sipas vlerësimit të Beverage Tasting Institute të Çikagos, është :“The World's Best Tasting Vodka” . Pas këtij vlerësimi, janë dhënë edhe shumë çmime të tjera, të cilat dëshmojnë për vlerat e Grey Goose. Bëhet fjalë për medaljen e platinit të marrë në vitin 1998 në “ World Spirits Championship” si dhe vlerësimi si “ Best New Product”, sipas klasifikimeve të “ Market Watch Leaders”
 
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1705 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj