Baileys

Nr. Referencës
RF379546
Titulli i njoftimit
Baileys
Përshkrim
Përgatitja e këtij kokteji është shumë e veçantë, por kërkon vërtet shumë kujdes...
Hidhni në gotë Martini Sambuca (duke e lënë të rrëshqasë në faqet e brendshme të gotës) dhe Kahluan. Veças, në dy gota, hidhni Baileys dhe Blue Curacao. Në këtë moment, duhet ndezur përbërja e gotës Martini dhe duhet filluar të pihet me pipëz, ndërkohë që baristi ju hedh bashkë dy pijet e tjera. Kokteji pihet me një frymë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1547 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj