Pene me salce domateje

Nr. Referencës
RF640648
Titulli i njoftimit
Pene me salce domateje
Përshkrim

Perberesit:

-500gr pene (lloj makaronash),
-150gr proshute,
-1 qep,250gr domate,
-2luge borzilok,
-150ml pane,
-2lug vaj,kripe e piper.

Qepen e grire e skuqim ne vaj ulliri,shtojme copat e proshutes,domatet,kripe e piper.Me pas hedhim panen duke e vene ne zjarr te vogel. Shtojme borzilokun dhe e perziejme derisa salca te jete holluar.gjate kesaj kohe kemi vene ujin per penet.

Pasi i ziejme al dente e bashkojme me salcen.E sherbejme me djath kackavall nga siper.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2350 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj