Embëlsira dietike me kos

Nr. Referencës
RF171750
Titulli i njoftimit
Embëlsira dietike me kos
Përshkrim
Përbërësit:
150 gr. miell
150 gr. niseshte
esencë limoni
1 kupë kos
50gr sheqer me vanilje
200 gr. sheqer pluhur
maja
3 vezë
pak kripë

Përgatitja:

Vendosni të gjithë përbërësit në mikser, dhe përziejini për 5 deri në 7 minuta: duhet të formohet një përbërje e butë dhe gjysëm e lëngët. Lyeni me gjalp disa forma hidhni në to përbërjen dhe lërini në furrë për 30-35 minuta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4660 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj