Akullore me luleshtrydhe

Nr. Referencës
RF112557
Titulli i njoftimit
Akullore me luleshtrydhe
Përshkrim
Perbersit:

-450 g luleshtydhe te fresketa
-3/4 filxh. caj sheqer pluhur
-3/4 filxh. caj krem qumeshti (pana)

Rrahim ne mixer kremen e qumeshtit qe te behet e trashe si kos.
Ne blender shrijme luleshtrydhet me sheqerin pluhur. E veme ne frigorifer dhe pastaj e bashkojme me kremen.
E veme ne ngrirje dhe cdo 2 ore e rrahim. E perserim kete gje per 3 here. /art&fantazi ne kuzhine
Ju befte mire!

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2707 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj