Vende të jashtëzakonshme për dasmën

Përshkrim
Kështjella, restorante, monumente historike... vendeve për t’i thënë “po” bashkëshortit apo bashkëshortes së ardhshme nuk u mungojnë as bukuria dhe as mundësitë. Vetëm buxheti juaj mund të pengojë fantazinë tuaj për t’u realizuar.
Por jini të sigurtë që një vend i qetë (një tendë në kopësht, një sallë festash apo thjesht shtëpia juaj) mund të transformohet shpejt në një mjedis të këndshëm festimi me pak dekoracion dhe ide të mira.
 
Në rast se nuk dëshironi të bëni lëshime për vendin, interesohuni për çmimet e një dasme në mesjavë apo në periudhën e dimrit, të cilat shpeshherë janë më pak të kushtueshme. Gjithashtu, vendet e dasmës gjithnjë e më tepër propozojnë mbulimin e gjithçkaje (sallën, darkën, pijet, orkestrën dhe këngëtarët). Kjo është një zgjidhje e lehtë për ju, por tregohuni të kujdesshëm për cilësinë e organizimit dhe sasinë e ushqimeve dhe pijeve të shërbyera.
Nr. Referencës
RF152803
Titulli i njoftimit
Vende të jashtëzakonshme për dasmën
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1859 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj