Mirëzgjedhja e vendit ku do të bëhet dasma

Përshkrim
Zgjedhja e vendit ku do të bëhet dasma varet nga shumë parametra. Nga kështjella në një tendë të bardhë në kopësht. Shumë mirë!
Keni vendosur të hidhni hapin më të rëndësishëm të jetës e të mblidhni familjarët, miqtë e të afërmit për të marrë pjesë në dasmën tuaj.
 
Por duhet gjetur vendi që u përshtatet më shumë shijeve tuaja, buxhetit tuaj dhe kushteve tuaja.
 
Nuk është gjë e thjeshtë, por të vizitosh vendet ku do të festohet lidhja juaj me bashkëshortin apo bashkëshorten e ardhshme mbetet një etapë e këndshme për t’u përjetuar.
Nr. Referencës
RF132061
Titulli i njoftimit
Mirëzgjedhja e vendit ku do të bëhet dasma
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1912 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj