Modele flokësh për nuse 2013

Nr. Referencës
RF180841
Titulli i njoftimit
Modele flokësh për nuse 2013
Përshkrim
Flokë të lëshuara, apo të mbledhura, të prera shkurt e të shkujdesura, të drejta po kaçurrela, të shtrira apo me bukle?
E për aksesorët e flokëve: diademë apo kurorëz, me vello apo pa, karfica apo krehër?
Ide për kokën ka sa të duash, mjafton të gjesh modelin më të përshtatshëm duke pasur parasysh fytyrën dhe padyshim që të jetë në sintoni me fustanin e nuses dhe në temë me dasmën.
Një dasëm country do të donte për shembull një krehje stil hyppie me fashë, një dasëm retro chic një krehje më elegante si topuzi…..shiko këto foto, frymëzohu dhe gjej modelin më të përshtatshëm për ty dhe dasmën tënde.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 8425 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj