Nuk duhen harxhuar të gjitha kursimet për fustanin

Nr. Referencës
RF125291
Titulli i njoftimit
Nuk duhen harxhuar të gjitha kursimet për fustanin
Përshkrim
Megjithë euforinë e momentit, është e domosdoshme të ruani qetësinë.
Natyrisht, është dita juaj e madhe dhe keni rastin për të blerë fustanin tuaj të ëdrrave si dhe t’i bëni xheloze të gjitha gratë e botës, por kjo nuk do të thotë që ju të harxhoni të gjithë buxhetin e dasmës për disa metra pëlhurë, sado me vlerë që të jetë fustani i nuses!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1926 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj