Evitoni surprizat e këqia

Nr. Referencës
RF130556
Titulli i njoftimit
Evitoni surprizat e këqia
Përshkrim
Përpara se t’i thoni “po” shitëses apo rrobaqepëses për fustanin e nuses, është mirë që:
Të shkoni e shoqëruar të paktën në njërën nga provat, nga mamaja, motra ose një shoqe e ngushtë për të marrë një mendim si dhe për të marrë përgjigje për pyetjet shqetësuese që mund t’ju lindin!
Kur të provoni fustanin, vishni këpucë me taka të njëjta me ato që parashikoni në ditën e dasmës në mënyrë që të mund të rregullohet tegeli i fustanit.
Të qëndroni në dritën e diellit në mënyrë që të siguroheni që fustani nuk është transparent!
Të bëni lëvizje të mëdha me këmbët dhe duart në mënyrë që të siguroheni për lehtësinë e lëvizjes në ditën e dasmës!
Të saktësoni me përgjegjësin e dyqanit apo të punishtes për mënyrën e pagesës!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2043 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj