Udhëtimet e muajit të mjaltit

Nr. Referencës
RF133627
Titulli i njoftimit
Udhëtimet e muajit të mjaltit
Përshkrim
Bëhet fjalë për udhëtimet më “të blerta”.
« Nihil novo sub sole… », «Asgjë të re në diell.» Në fakt, mënyra klasike e udhëtimeve të muajit të mjaltit u reziston kohëve dhe tendencave. Megjithatë, duhet thënë se, megjithëse destinacionet e preferuara mbeten ato me diell dhe plazhe me rërë të imët, tanimë kanë filluar tendencat e udhëtimeve më të veçanta. Bëhet fjalë për udhëtimet më “të blerta”. Të sapo-martuarve u propozohen nga agjencitë gjithnjë e më shumë pushime ekologjike dhe udhëtime ku respektohet më shumë ekuilibri i emetimit të karbonit.
Martesat në respekt të mjedisit
Listat e blerta, dhuratat etike, udhëtimet në respekt të zhvillimit të qendrueshëm dhe veshjet e nuses me material natyral dhe bio janë kthyer në një tendencë të vërtetë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1861 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj