Si ta zgjidhni destinacionin e muajit të mjaltit?

Nr. Referencës
RF520342
Titulli i njoftimit
Si ta zgjidhni destinacionin e muajit të mjaltit?
Përshkrim
Zgjedhja e vendit ku do të shkoni për muajin e mjaltit është vërtet emocionuese, por mund të jetë edhe një stres i vërtetë.
Në rast se keni probleme për të vendosur për njërin nga opsionet tuaja, ju dhe e fejuara (i fejuari) juaj shkruani secili më vete nga një listë të 5 vendeve tuaja të ëndrrës dhe pastaj krahasoni të dy listat. Mund të ndodhë që njëri nga vendet gjendet në të dyja listat. Atëherë vendosni pikërisht për atë destinacion, por në rast se vendi i përzgjedhur nga të dy është shumë i shtrënjtë, atëherë vendosni për një vend tjetër të ngjashëm, por me çmime më të lira.
Për shëmbull, nëse vendosët për një vend jashtë mundësive tuaja financiare, zgjidhni një vend tjetër më të lirë po aq të pasur me art dhe kulturë dhe të mbushur me plazhe të bukura.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2071 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj