Përgatitja e udhëtimit të muajit të mjaltit

Nr. Referencës
RF571634
Titulli i njoftimit
Përgatitja e udhëtimit të muajit të mjaltit
Përshkrim
Muaji i mjaltit nuk është vetëm një mundësi për t’u çliruar pas disa muajsh përgatitjeje, por është edhe udhëtimi juaj i parë që do të bëni me njeriun tuaj si burrë e grua.
Ai ndoshta do të jetë "udhëtim i vetëm i madh" (shpesh jashtë vendit) i jetës suaj, sidomos nëse fillojnë problemet e fëmijëve. 
   
Udhëtimi i muajit të mjaltit vendoset disa muaj përpara nisjes, për faktin se duhet prenotuar në agjenci dhe duhen përcaktuar harxhimet e udhëtimit brënda mundësive të buxhetit tuaj.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1660 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj