Zgjedhja e fustanit të nuses

Nr. Referencës
RF195925
Titulli i njoftimit
Zgjedhja e fustanit të nuses
Përshkrim
 
Home | Dasmat | Moda dhe bukuria | Fustane nuserie | Zgjedhja e fustanit të nuses
Zgjedhja e fustanit të nuses
27/07/2012
Font size:    
 
Si duhet gjetur fustani i nuses, një zbukurim ideal, unik dhe i jashtëzakonshëm, që do ta shoqërojë nusen gjatë gjithë ditës së dasmës, fustani që do ta shoqërojë nusen kur të thotë “po” e që do të përjetësohet në fotografi?
Para së gjithash, nuk duhet të shqetësoheni. Më poshtë do të gjeni disa këshilla për kërkimin tuaj.
 
Duhet ndjekur një plan
 
Një vit përpara ditës së dasmës, fillojnë kërkimet, thjesht për të krijuar një ide për atë që ju pëlqen ose jo. Shfletohen revista të specializuara, shihen faqet që kanë të bëjnë me fustanet e nuses në faqe të ndryshme të internetit, shkohet në dyqanet e fustaneve të nuseve.
 
Ato që duan një fustan të qepur për to, provat e para duhet t’i 6 deri në 4 muaj përpara ditës së dasmës. Të tjera, mund ta kenë gati fustanin deri në dy javë përpara datës së dasmës.
 
Ato që duan ta blejnë fustanin të gatshëm në dyqan është mirë të shkojnë atje të paktën 4 muaj përpara. Në këtë mënyrë do të kenë më shumë mundësira zgjedhjeje dhe do të kenë kohë në dispozicion për rregullimet e nevojshme.
 
Natyrisht që fustani mund të merret edhe në ditët e fundit, por është më mirë të shmanget një stres i tillë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2181 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj