Oferte Selanik, 3 dite 88 Euro, Nisje me 14 Mars

88.00 €
Numero di riferimento
RF610434
Titolo
Oferte Selanik, 3 dite 88 Euro, Nisje me 14 Mars
Descrizione
Festat e Marsit ne Selanik. 3 dite vetem per 88 Euro. Nisja me 14 Mars.

Çmimi 89 Euro për person të rritur në dhomë dyshe,

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel 3 yje për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.


Ju mirepresim

Adresa: Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave "Perballe Ambasades Kineze"
Cel: +355 68 20 00 479 ; +355 68 20 78 075
Tel:  +355  4 22 62 141  ; +355 4 2236 903
E-mail: british_travel.al@hotmail.com
Posizione
Indirizzo
Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze "
CAP
1010
  • Valutazione attuale: 0
  • Totale voti: 0
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 1976 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
We were unable to find the requested address (, , Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze ", 1010) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda