Titulli

Numero di riferimento
RF232799
Titolo
Titulli
Descrizione
Individe / Kompani ,Ju ftojmë të merrni pjesë ne Panairin “Dita e Verës 2016” 
Hapja behet neser oren 11:00 
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan

 
Organizator: 

DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN

Bashkëpuntor:
BASHKIA ELBASAN
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarrës:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjësmarrës)
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» ,

Organizojnë nga data 12-14 Mars 2016,  ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan,
edicionin e Nëntëmbëdhjetë i panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2016”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me të rëndësishem të biznesit në rajon,
ky panair përcon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm
të industries, tregetisë, shërbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar për biznes.
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni.
Për vetë pjesëmarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumtë që e ndjekin këtë Panair, në këtë konteks,
para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Për informacione të metejshme, mund të shikoni në www.ccielb.org ose kontaktoni në Dhomën e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan me:

Merr pjese dhe ti...
Posizione
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Città / Zona
Elbasan
Indirizzo
11 Nentori
  • Valutazione attuale: 0
  • Totale voti: 0
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 2163 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda