Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan

Numero di riferimento
RF178080
Titolo
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan
Descrizione
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» Tirane, organizojne  nga     data 12-14 Mars 2020,       ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan, edicionin e 23-te,     te Panairit te Pergjithshem,   “Dita e Veres 2020”.
I konceptuar si një nga aktivitetet më të rëndësishme, ky panair do të jetë një mundësi e shkëlqyer për bizneset e çdo sektori, për të promovuar biznesin dhe produktet e tyre, por edhe për ta konsideruar eventin si një mundësi shumë e mirë network-u, pasi gjatë panairit do të mbahen edhe aktivitete të tjera dhe takime B2B me kompani pjesëmarrëse të vendit tonë, por edhe rajonit.
 
Posizione
Indirizzo
Adresa
  • Valutazione attuale: 0
  • Totale voti: 0
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 145 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
We were unable to find the requested address (Adresa) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda