Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Numero di riferimento
RF179358
Titolo
Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve
Descrizione
Te thush tregti per nje produkt qe ne e krijojme me kaq perkushtim, dashuri te vecante prej rreth 40 viteve eshte shume pak vertet, ne e ofrojme kete produkt nga  perpunimi tradicional duke filluar me krijimin e fijes ,ngjyrosjes dhe deri tek thurja e saje. Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Ne jemi një nga artizanet më të vjetra te Elbasanit, që e zhvillon biznesin privat artizanal qysh prej 40vjetësh .
Me mbylljen e Ndërrmarjes Artistike, vazhdoi endja po me metodën që perdorej atje dhe po me ato mjete, materiale e modele.Ne endim përditë në tezgjahun e  punës , me fije 100 % lesh cilsia E PARE DHE NGJYRA TE FORTA e përpunuar , sipas të gjithë parametrave të nevojshëm për të bërë qilima e tapeta rrugica, canta, shum lloje gjerash

Produktet janë qilima e rrugica të llojeve, madhësive e modeleve nga më të më të bukurat; ato mund të përdoren për të dekoruar ambiente nga më të ndryshmet: ambiente shtëpie , zyrash, tradicionale e moderne dhe janë shumë të preferuar ne vendin tone dhe ne te gjith europen gjithashtu e turistët e huaj. Mund te porosisni :nr tel 0695897838

Posizione
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Città / Zona
Elbasan
Indirizzo
Qender elbasan
  • Valutazione attuale: 0
  • Totale voti: 0
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 203 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Prestito termini
Importo prestito
Termine di prestito
anni/mesi
Tasso d’interesse
%
Primo data di Pagamento
Reset
Pagamenti
Compila il form e clicca su "Calcola"
Piano di ammortamento
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Qender elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda