Konstruksione Metalike ''EUROPA''

Numero di riferimento
RF700780
Titolo
Konstruksione Metalike ''EUROPA''
Descrizione
Kompania jonë i kushton vëmendje të madhe për procesin në rritje dhe ereksionit. Personeli rritje e specializuara të kompanisë sonë, ka bërë të mundur ngritjen e ndërtimeve madhësi të mëdha dhe montimi i linjave të prodhimit të automatizuar si.
 
Këto mbledhje ekipet kanë fituar një reputacion të shquar për punën e tyre në projektet e ndërtimit të madhësive të ndryshme dhe kompleksitetin.
 
Europa procesi Ndërtimet ereksionit është ndërtuar rreth një ekip shumë të aftë të njerëzve të cilët janë të mbikëqyrura nga një grup i foremen se mesatarja mbi njëzet vjet përvojë në procesin e ereksionit strukturore.

Tel/fAX: +355 (0)58 326 074
Cel 1: +355 (0)69 20 74 144
Cel 2: +355 (0)68 20 40 260
email: info@europa-shpk.com, europa_cons@yahoo.com
 
Posizione
Indirizzo
Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan
CAP
1000
  • Valutazione attuale: 5
  • Totale voti: 1
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 5161 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Prestito termini
Importo prestito
Termine di prestito
anni/mesi
Tasso d’interesse
%
Primo data di Pagamento
Reset
Pagamenti
Compila il form e clicca su "Calcola"
Piano di ammortamento
We were unable to find the requested address (Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan, 1000) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda