DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE QARKU ELBASAN, Qarku i Elbasanit

Numero di riferimento
RF119365
Titolo
DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE QARKU ELBASAN
Descrizione
Drejtuar:  BIZNESMENEVE PRODHUES, TREGTARE, ARTIZANE,         SHOQATAVE DHE ORGANIZATAVE TE NDRYSHME, ETJ
Lënda: Ftesë për pjsëmarrje në Panairin « Dita e Verës 2013 »
Kemi kënaqësinë t’Ju njoftojmë, të merrni pjesë në edicionin e gjashtëmbëdhjetë të panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2013”, nga data 12-14 Mars 2013, të organizuar nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe kompania Albexpo Group Tiranë
Panairi do të zhvillohet në pallatin e Sportit “Tomorr Sinani”
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni, me aktivitete të fushave të ndryshme të prodhimit, tregtise, shërbimeve etj..
Gjate ditëve të panairit në ambjentet e tij do të organizohen konferenca shtypi, prezantime kompanish, të cilat plotësojne kuadrin viziv të panairit.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Dëshirojmë që ky panair të jetë në interesin tuaj.
 
Në rast konfirmimi na dërgoni kopjen e kontratës e cila duhet të kthehet  e firmosur nga ana juaj brenda datës 8 Mars 2013.
Posizione
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Città / Zona
Elbasan
Indirizzo
Elbasan
CAP
1000
  • Valutazione attuale: 5
  • Totale voti: 2
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 3264 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan, 1000) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda