Udhetim ne Stamboll, 4 dite 258 Euro

258.00 €
Αριθμός αναφοράς
RF145996
Τίτλος
Udhetim ne Stamboll, 4 dite 258 Euro
Περιγραφή
Udhetim ne Stamboll, 4 dite 258 Euro
Nisja me 2 Maj
Në pagesë 258 Euro përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel me 3 yje në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.Adresa: Rr. e "Durresit" Blloku i Ambasadave
perballe "Ambasades Kineze"
Cel: +355 (0) 67-27-62-222 ; +355 (0) 69-56-02-933
Tel: +355 (4) 22-62-141 ; +355 (4) 22-36-903
E-mail: british_travel.al@hotmail.com
Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
Πόλη / Ζώνη
Don Bosko
Διεύθυνση
Rruga e durrsit
Ταχυδρομικός Κώδικας
1010
Ιστοσελίδα
 • 2379 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Rruga e durrsit, 1010) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση