Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi

Αριθμός αναφοράς
RF201515
Τίτλος
Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi
Περιγραφή

Njoftim!!! Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi... nxitoni!!!
Mundesia qe ju japim te gjithe studenteve tane jane: punesim i garantuar 100 % 
Trainim ne Londer...
Asistenc ne marrjen e vizave perkatese (Angleze dhe Amerikane )
Trainim intensiv per intervisten e punesimit.
Kurset dhe trainimet professional jane :
PARUKERI 
ESTETIK 
MASAZHE 
TEKNIKE THONJSH, 
INSTRUKTOR PALESTRE 
RECEPSIONISTE. 
Kriteri baze i pranimit per mundesine e punesimit ne kroçera super luksoze, Anglishtja deri ne 60 %. Gjuhet e tjera plotesuse.
Mosha nga 19 deri ne 40 meshkuj dhe femra.

Kurset per fillestar variojne nga 3...6...9...12 mujore.
Trainimet per ata / ato qe jane ne keto profesione nuk zgjasin me shume se nje muaj dhe direkt marin pjes ne intervisten e punesimit... 
Intervista jepet me perfaqesus te kompanise qe ju puneson dhe brenda 10 diteve paiseni me kontrat punesimi dhe 2 vizat perkatese...

ÇERTIFIKATAT TONA NJIHEN BRENDA DHE JASHTE... PER ME TEPER SIGURI JU MUND TE NDIQNI FAQEN TONE NE FCB ...NEW BELLO BELLISSIMA UNISEX... INSTA NEWBELLOBELLISSIMA.... ATY KENI DHE MBI 50 STUDENTE QE JANE TRAINUAR DHE PUNESUAR NGA NE.. I KENI ME FOTO , ME EMER MBIEMER DHE PASAPORTAT ME VIZAT PERKATESE. 
PER ME SHUME INFORMACION ... DREJTOHUNI NE QENDREN TONE.
ADRESA RRUGA MYSLYM SHYRI HYRJA TREGUT CAM. 0692478755
ÇDO GJE ESHTE TRASPARENTE.
NUK PRANOHEN NJEREZIT QE KANE REKORDE NE POLICI... OSE TE SHKUAR TE NGJASHME...
APLIKIMET NUK BEHEN ONLINE POR DIREKT NE AKADEMINE TONE. 
ME NE ENDRAT TUAJA BEHEN REALITET.

Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
Πόλη / Ζώνη
Ali Demi
Διεύθυνση
Qender
 • 1843 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Qender) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση