SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres

47,000.00 €
Αριθμός αναφοράς
RF783900
Τίτλος
SHITET Apartament 2+1 ne qender te Shkodres
Περιγραφή
Vendodhja: tek kryqezimi i ish-deges,ne Sarreq dhe eshte i pozicionuar ne katin e III-te te nderteses (pallat i vjeter) me nje siperfaqe prej 85m².
Apartamenti perbehet nga:
-dhome gjumi matrimoniale
-dhome gjumi teke
-banjo (me dush)
-ballkon i bollshem i mbyllur (ne perdorim per kuzhinen)
-sallon i madh (ne perdorim si dhome ndenje + dhome ngrenieje)
Apartamenti eshte ne gjendje teper te mire, i mobiluar me te gjithe paisjet e nevojshme te stilit modern per nje jete komode, i pajisur me kondicioner por gjithashtu ofron mundesi edhe per ngrohje me dru (ne deshire te klientit)
Dyshemeja e shtruar me pllake dhe dyert druri.
Ofron nje cmim te arsyeshem dhe konkurues ne treg (mund te blihet me gjithe mobiljet ose bosh)
Κατάσταση
Μεταχειρισμένo
Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Shkodres
Πόλη / Ζώνη
Shkoder
Διεύθυνση
Shkoder
 • 1676 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
/ALL
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση