Apartament ne Durres Shkembi Kavajes

Αριθμός αναφοράς
RF289270
Τίτλος
Apartament ne Durres Shkembi Kavajes
Περιγραφή
Shitet, apartament ne Durres SHKEMBI KAVAJES, në gjëndje të mirë, 75 m2, kati 4, me pamje nga deti,banio, 600 euro/m2 apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes! Pershkrimi Njesi rezidenciale me 75 m2 siperfaqe e apartamentit dhe 18 m2 verande, ne katin e katert te nje pallati shtat katesh me papafingo, prane Shkembit te Kavajes ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi. Orientimi eshte Jug – Lindje. Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregetimi dhe godina pushimi. Hyrja per ne objekt behet nga rruga nacionale Durres – Kavaje. Adresa : Prane Shkembit te Kavajes. Te interesuarit te kotaktojne Cel. : +355 68 20 56 356 E-mail : fabrike@pespagroup.com, cmimi 600 €,
tel 00355682056356, 08:00 - 23:00
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 75
 • Kati: 4
Κατάσταση
Νέο
 • 4843 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση