Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s

55.00 €
Αριθμός αναφοράς
RF200902
Τίτλος
Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s
Περιγραφή
 • Parametrat teknike:
 • 1.Brandi:Rapoo
 • 2.Orientimi i dores: Per dore te djathte (nuk eshte per dore te manjte)
 • 3.Numri i rrotave:2
 • 4.Tipi i komunikimit :Bluetooth , Wireless 2.4ghz
 • 5.DPI: 600/1200/1600/3200 dots per Inchs
 • 6.Mynyra e punimit:Laser
 • 7.Konsumi i ushqimit: bateri e karikueshme 
 • 8. komunikimi me paisjet :bluetooth
 • 9.Modei:Rapoo MT750s
 • Tiparet:
 • 1.Komunikon midis bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G wireless
 • Komunikon lehte midis paisjeve te shumfishta bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron transmetim te sigurte dhe stabil midis pasijeve smarthona,tableta ,Pc ,Mac, Smartboxs,SmartTV etj .
 • 2.Kalimi i thjeshte në mes pajisjeve të shumta te permendura me larte
 • MT750S automatikisht çiftohet me pajisjet e punës. Ai lidhet njëkohësisht me deri në 4 pajisje dhe lehtë kalon mes tyre. Ajo thjeshton manovrat e komplikuara ndër-platformore dhe plotëson kërkesat për shumë detyra.
 • 3.Paisje e rikarikueshme pra nuk ka nevoje per bateri shtese (Karikohet si smartphones)
 • Për shkak të baterisë së integruar  litiumi ekologjike, duke ngarkuar tre orë, mund të përdoret deri në 30 ditë.
 • 4.Precize  pothuajse ne çdo sipërfaqe ku nje pjese e paisjeve nuk funksionojne pa tapetin.

     Kontakto : 0672832470
Κατάσταση
Νέο
Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Πόλη / Ζώνη
Elbasan
Διεύθυνση
11 Nentori
 • 196 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
/ALL
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση