Rrofshin e kuqja dhe bluja !

Αριθμός αναφοράς
RF170631
Τίτλος
Rrofshin e kuqja dhe bluja !
Περιγραφή
Të marra veças, këto dy ngjyra janë klasike, por të kombinuara me njëra-tjetrën, janë një lojë e gëzueshme vajzash.
Shijojini, janë të gjitha kombinime blu me të kuqe për t’i dhënë jetë këtyre ditëve gri.
Një pulovër dimri blu me të kuqe, për të pirë një kakao të ngrohtë në barin poshtë shtëpisë.  Doreza të kuqe të gjata deri tek bërrylat, për t’u veshur më palltot e modës blu me mëngë të shkurtra. Këpucë blu apo të kuqe të sheshta, për të zbritur herë pas here nga takat e larta prej kastori.  Një montgomery version modern blu, punuar me dorë. Një kapele e ngrohtë Kashmiri e kuqe për këto ditë të ftohta. A mund t’u rezistojmë këtyre këpucëve blu super dekolte kastori, me takë 12 cm? 
Po këto çorape leshi që duken kaq bukur poshtë një minifundi apo edhe poshtë xhinseve?
 • 2124 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση