Peshkatriçe me ullinj dhe kaperi

Αριθμός αναφοράς
RF181000
Τίτλος
Peshkatriçe me ullinj dhe kaperi
Περιγραφή
Përbërësit:
Peskatriçe, ullinj, kaperi, majdanoz, domate qershiza, kripë, piper, koncentrat peshku, timo, miell. 
Përgatitja: 
Peskatriçja filetohet, pritet në kubikë të mëdhenj, lyhet me kripë e piper. Lyhen me miell dhe skuqen me pak vaj ulliri. Heqim vajin e tepërt me një letër Kuzhinë dhe i shuajmë me pak verë të bardhë. 
Shtohen pak kaperi, ullinjtë, domatet qershiza dhe lihen të ziejnë në zjarr të ngadaltë deri sa të lidhen përbërësit me njëri-tjetrin. Në fund e aromatizojmë me ekstrakt timo. 
E shoqërojmë me perime furre.
 • 2238 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση