Titulli

Αριθμός αναφοράς
RF232799
Τίτλος
Titulli
Περιγραφή
Individe / Kompani ,Ju ftojmë të merrni pjesë ne Panairin “Dita e Verës 2016” 
Hapja behet neser oren 11:00 
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan

 
Organizator: 

DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN

Bashkëpuntor:
BASHKIA ELBASAN
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarrës:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjësmarrës)
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» ,

Organizojnë nga data 12-14 Mars 2016,  ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan,
edicionin e Nëntëmbëdhjetë i panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2016”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me të rëndësishem të biznesit në rajon,
ky panair përcon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm
të industries, tregetisë, shërbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar për biznes.
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni.
Për vetë pjesëmarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumtë që e ndjekin këtë Panair, në këtë konteks,
para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Për informacione të metejshme, mund të shikoni në www.ccielb.org ose kontaktoni në Dhomën e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan me:

Merr pjese dhe ti...
Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Πόλη / Ζώνη
Elbasan
Διεύθυνση
11 Nentori
 • 2163 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση