Titulli

Αριθμός αναφοράς
RF153529
Τίτλος
Titulli
Περιγραφή
Pershkrimi i punes:
Manaxheri i sherbimeve dhe eventeve eshte pergjegjes per punesimin, organizimin, trajnimin dhe mbikëqyrjen e personelit te sherbimit si dhe per organizimin e eventeve nga ideja deri ne realizimin.
Pozicioni i punes ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve krijon dhe implementon paketa/sherbime komplimentare. Krijon dhe implementon paketa/sherbime me pagese.
·         Kordinim te te gjitha sherbimeve te resortit midis: recepsion, pastrim, restorant, bar.
·         Organizon dhe ben kontroll te te gjitha sherbimeve qe resorti ofron.
·         Kerkon tregun per indetifikimin e raste per evente.
·         Krijon propozime te detajuara eventesh: afatet kohore, objektet, furnizuesit, detyrimet ligjore, personelit dhe buxheti.
·         Drejton kordinimin e eventeve te miratuar nga krijimi deri tek implementimi i eventit.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi.
Kerkesat e punes dhe aftesite
·         Pese ose me shume vite eksperience ne industrine e hotelerise. Prioritet kantidatet me experience ne planifikimin e eventeve ne hotel.
·         Aftesi ne paketat Ms office.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur)
·         Aftesi te shkelqyera supervizimi dhe manaxhimi.
·         Eksperience ne sherbim klienti.
·         Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Email:marketing@bougainvillebay.com
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Rruga: Kodra e Diellit
Ταχυδρομικός Κώδικας
Rruga: K
 • 6163 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση