Studio Dizaini Lemon.al kerkon punonjes te kualifikuar

Αριθμός αναφοράς
RF199041
Τίτλος
Studio Dizaini Lemon.al kerkon punonjes te kualifikuar
Περιγραφή
Ofrojmë mundësi punësimi për web designer 
me eksperiencë.
Kandidatët duhet të kenë eksperiencë në 
krijimin e aplikacioneve web responsiv 
dhe me përmbajtje tërheqëse.
Pozicioni i punës kërkon njohje shumë të 
mirë të teknologjive web si HTML, CSS, 
JavaScript, dhe framework-eve jQuery, 
AJAX. Njohja e framework-eve AngularJS 
dhe Bootstrap përbën avantazh.
Pozicioni i punës kërkon ambjentim të 
shpejtë me projekte ekzistuese. 
Disa nga detyrat kryesore janë:
1. Krijim i elementëve të ri grafik dhe 
   funksionaliteteve të reja të përdoruesve. 
2. Krijim kodi dhe librarish të ripërdorshme 
   për zhvillime të mëtejshme.
3. Krijim i elementëve grafik me plotsueshmëri 
   teknike sipas standardeve.
4. Përmirësimi i aplikacioneve për shpejtësi 
   maksimale dhe lundrim sa më të kënaqshëm.
5. Bashkëpunim me anëtarët e tjerë të ekipit 
   dhe palët e interesuara.
Kushtet e punës janë shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet 
format pdf) në adresën info@lemon.al
Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
Πόλη / Ζώνη
Blloku
Διεύθυνση
Qender
Ιστοσελίδα
 • 160 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Qender) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση