Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Αριθμός αναφοράς
RF179358
Τίτλος
Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve
Περιγραφή
Te thush tregti per nje produkt qe ne e krijojme me kaq perkushtim, dashuri te vecante prej rreth 40 viteve eshte shume pak vertet, ne e ofrojme kete produkt nga  perpunimi tradicional duke filluar me krijimin e fijes ,ngjyrosjes dhe deri tek thurja e saje. Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Ne jemi një nga artizanet më të vjetra te Elbasanit, që e zhvillon biznesin privat artizanal qysh prej 40vjetësh .
Me mbylljen e Ndërrmarjes Artistike, vazhdoi endja po me metodën që perdorej atje dhe po me ato mjete, materiale e modele.Ne endim përditë në tezgjahun e  punës , me fije 100 % lesh cilsia E PARE DHE NGJYRA TE FORTA e përpunuar , sipas të gjithë parametrave të nevojshëm për të bërë qilima e tapeta rrugica, canta, shum lloje gjerash

Produktet janë qilima e rrugica të llojeve, madhësive e modeleve nga më të më të bukurat; ato mund të përdoren për të dekoruar ambiente nga më të ndryshmet: ambiente shtëpie , zyrash, tradicionale e moderne dhe janë shumë të preferuar ne vendin tone dhe ne te gjith europen gjithashtu e turistët e huaj. Mund te porosisni :nr tel 0695897838

Τοποθεσία
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Πόλη / Ζώνη
Elbasan
Διεύθυνση
Qender elbasan
 • 203 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Qender elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση