Konstruksione Metalike ''EUROPA''

Αριθμός αναφοράς
RF700780
Τίτλος
Konstruksione Metalike ''EUROPA''
Περιγραφή
Kompania jonë i kushton vëmendje të madhe për procesin në rritje dhe ereksionit. Personeli rritje e specializuara të kompanisë sonë, ka bërë të mundur ngritjen e ndërtimeve madhësi të mëdha dhe montimi i linjave të prodhimit të automatizuar si.
 
Këto mbledhje ekipet kanë fituar një reputacion të shquar për punën e tyre në projektet e ndërtimit të madhësive të ndryshme dhe kompleksitetin.
 
Europa procesi Ndërtimet ereksionit është ndërtuar rreth një ekip shumë të aftë të njerëzve të cilët janë të mbikëqyrura nga një grup i foremen se mesatarja mbi njëzet vjet përvojë në procesin e ereksionit strukturore.

Tel/fAX: +355 (0)58 326 074
Cel 1: +355 (0)69 20 74 144
Cel 2: +355 (0)68 20 40 260
email: info@europa-shpk.com, europa_cons@yahoo.com
 
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan
Ταχυδρομικός Κώδικας
1000
 • 5160 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Όροι Δανείου
Ποσό Δανείου
Διάρκεια Δανείου
χρόνια/μήνες
Επιτόκιο
%
Πρώτη Ημερομηνία Πληρωμής
επαναφορά
Πληρωμές
Συμπληρώστε τη φόρμα και κάντε κλικ στο "Υπολογισμός"
Αποσβέσεις Χρονοδιάγραμμα
We were unable to find the requested address (Ish-Kombinati Metalurgjik, Elbasan, 1000) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση