Për ditën tuaj të veçantë .Ne Kujdesemi!

Nr. Referencës
RF208153
Titulli i njoftimit
Për ditën tuaj të veçantë .Ne Kujdesemi!
Përshkrim
Imagjinoni dasmën tuaj.
Një festë intime në një ambjent magjik.
Pastaj të përkëdhelur në një suitë komode.
Stafi ynë me përvojë do të punojë përkrahë jush,dhe do të kujdeset për detajet më të vogla,për të bërë dasmën e ëndërrave tuaja realitet.
Dasmat përrallore nuk ndodhin papritur, ato planifikohen. Dita juaj e shumëpritur është e rëndësishme edhe për ne. Organizoni dasmen tuaj në Hotel Tirana International, dhe do t' ju mundësojmë atmosferën dhe shërbimin ideal për pritjen, ceremoninë, e më tej...

http://tiranainternational.com/portal/index.php/sq/dasma
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1783 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj