Vaske Curri dhe Nevruz Nuredini kendojne live per ju.

Nr. Referencës
RF146458
Titulli i njoftimit
Vaske Curri dhe Nevruz Nuredini kendojne live per ju.
Përshkrim
EJANI TE FESTOJME SE BASHKU ME 24 DHJETOR ORA 21:00
MUZIK LIVE HYRJA E LIRE  Panorama Resort Elbasan
VASKE CURRI dhe NEVRUZ NUREDINI KENDOJNE LIVE PER JU
MENU E LIRE MUND TE QENDRONI NE BAR OSE RESTORANT
REZERVONI TAVOLINEN TUAJ
TEL:0663160111 DHE 0692070062
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Panorama resort Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.7
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2206 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Panorama resort Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj