Panairi “Dita e Verës 2016” Hapet neser oren 11: 00

Nr. Referencës
RF232799
Titulli i njoftimit
Panairi “Dita e Verës 2016” Hapet neser oren 11: 00
Përshkrim
Individe / Kompani ,Ju ftojmë të merrni pjesë ne Panairin “Dita e Verës 2016” 
Hapja behet neser oren 11:00 
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan

 
Organizator: 

DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN

Bashkëpuntor:
BASHKIA ELBASAN
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarrës:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjësmarrës)
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» ,

Organizojnë nga data 12-14 Mars 2016,  ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan,
edicionin e Nëntëmbëdhjetë i panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2016”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me të rëndësishem të biznesit në rajon,
ky panair përcon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm
të industries, tregetisë, shërbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar për biznes.
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni.
Për vetë pjesëmarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumtë që e ndjekin këtë Panair, në këtë konteks,
para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Për informacione të metejshme, mund të shikoni në www.ccielb.org ose kontaktoni në Dhomën e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan me:

Merr pjese dhe ti...
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
11 Nentori
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2133 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj