ORGANIZOJME PER FESTAT E 7-8 MARSIT PANORAMA RESORT

Nr. Referencës
RF171327
Titulli i njoftimit
ORGANIZOJME PER FESTAT E 7-8 MARSIT PANORAMA RESORT
Përshkrim
PER FESTAT E 7-8 MARSIT ORGANIZOJME :
MUZIK ME DJ 7MARS PER TE GJITHE NXENESIT DHE MESUESIT QE DUAN TE FESTOJME 7 MARSIN ,Hyrja e lire dhe Menu sipas deshires.
MUZIK LIVE PER 8 MARS NGA ORA 12-16 DHE NE MBREMJE MUZIK LIVE NGA ORA 20-24 MENU FIKSE E PERZGJEDHUR 
per te interesuarit te tel ne nr -0692070062 dhe 0663160111
Ju mirepresim
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi postar
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1657 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj