Merrni pjese ne Panairin “Dita e Veres 2017”, Elbasan

Nr. Referencës
RF944831
Titulli i njoftimit
Merrni pjese ne Panairin “Dita e Veres 2017”, Elbasan
Përshkrim
Si cdo vit , Panairi “Dita e Veres 2017”, qe do te mbahet me 12-14 Mars, do te vazhdoje te rikonfirmoje veten si nje event modern promovues, i cili po u sherben bizneseve prodhuese, distributoreve shperndares dhe operatoreve te sherbimit per te rritur nivelin e bashkepunimit me partneret biznesmene, me institucionet, si dhe me vete konsumatoret.

I konceptuar si nje nga aktivitetet me te rendesishem te biznesi ne rajon, ky panair percon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm të industris, tregetise, sherbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar per biznes.
 
Adresa: Lagjia. “28 Nentori”, Rruga. “11Nentori”,
Pall.422/7, kati.3-te Elbasan, Albania

Dhoma e Tregtise dhe Industrise Elbasan
Cel.: +355 068 22 62 213
Cel.: +355 069 67 58 976
E-mail: info@ccielb.org
E-mail: cciel@albmail.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Rruga. 11Nentori
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2571 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Rruga. 11Nentori) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj