Havanna club Elbasan organizon muzike Live

Nr. Referencës
RF148027
Titulli i njoftimit
Havanna club Elbasan organizon muzike Live
Përshkrim
Havanna club Elbasan organizon muzike Live me kengetarin Gena
13 Mars i ftuar special Gena !  Music nga Alwell Dee Jay & Astral Dee Jay
Festoni ndryshe Naten tuaj te Veres 
Prenontime:  0696743374, 0696743375
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Prane parkut rinia
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 4
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • deri ne c'ore te mbremjes do te te zhvillohet ky eveniment

  Pershendetje Havanna Club ,deri ne c'ore te mbremjes do te te zhvillohet ky eveniment?
  reli / 11.03.2018 19:31
 • ky eveniment muzikor do te zgjase deri ne mengjes

  Pershendetje Reli,

  Ky eveniment muzikor do te zgjase deri ne mengjes, me muzike live por dhe me DJ-te .
  Ju falenderojme per interesimin.
  Havanna Club / 13.03.2018 17:24
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Prane parkut rinia) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj