FILLUAN REZRVIMET PER MBREMJEN E MATURES

Nr. Referencës
RF210488
Titulli i njoftimit
FILLUAN REZRVIMET PER MBREMJEN E MATURES
Përshkrim
FILLUAN REZRVIMET PER MBREMJEN E MATURES
Ju sigurojme nje mbremje te paharrueshme sic eshte dhe vete evenimenti.
Ju mund te perzgjidhni ambjentin ku deshironi Ne ambjentet e restorantit,
Ne Pishina ose tek Amfiteatri .Ju mundesojme edhe transportin me autobuzin tone nga stacioni yne. Cmimet jane te arsyeshme sipas mundesive tuaja.

Ju mirepresim.

Per cdo informacion Tel 0692070062
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1562 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj