Dhoma Tregtise dhe Industrise Elbasan organizon Edicionin e 21-te

Nr. Referencës
RF503046
Titulli i njoftimit
Dhoma Tregtise dhe Industrise Elbasan organizon Edicionin e 21-te
Përshkrim
Dhoma Tregtise dhe Industrise Elbasan organizon Edicionin e 21-te te Panairit te Pergjithshem “Dita e Veres 2018”. 
Panairi do te mbahet ne Pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan, nga data 12-14 Mars. 
Ai do te vazhdoje te rikonfirmoje veten si nje event modern promovues, i cili po u sherben bizneseve prodhuese, distributoreve dhe operatoreve te sherbimit per te rritur nivelin e bashkepunimit me partneret biznesmene, me institucionet, si dhe me vete konsumatoret.

Kontakto:

Cel.: +355 069 67 58 976

E-mail: info@ccielb.org
E-mail: cciel@albmail.com


 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Pallatin e Sportit “Tomorr Sinani”
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1277 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj