Pakete ne bregdet Shqiperi, Kune-Shengjin

Reference Number
RF916066
Title
Pakete ne bregdet Shqiperi, Kune-Shengjin
Description
Bar Restorant HOTEL KRISTAL , Kune-Shëngjin,Lezhë.
Ju ofrojme nje guzhine shqiptare-italiane dhe dhoma gjumi , me nje cmim teper teper te arsyeshem.Parking i garantuar!
 
 
Per me shume informacion mund të na kontaktoni në numrin e
cel: +355 (0)68 23 14 185
E-mail: kristal.shengjin@yahoo.com
Location
Address
Kune Shengjin
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 5735 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, , Kune Shengjin) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind