Viti i Ri në Selanik

219.00 €
Reference Number
RF154548
Title
Viti i Ri në Selanik
Description

Dita e parë, 30 Dhjetor 2012. Nisja nga Tirana në oren 7.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kashticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Sistemimi dhe Darkë në Hotel.

Dita e dytë, 31 Dhjetor 2012. Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Pasdite të lirë për shëtitje dhe blerje individuale. Darka Speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe vallëzim.

Dita e tretë, 1 Janar 2013. Mëngjesi në Hotel. Ekskursion në Halkidiki, ku vizitohen qytezat turistike te Halikdikisë. Darkë në hotel.

Dita e katërt, 2 Janar 2013. Mëngjesi ne Hotel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

Me Shume Detaje: 219 Euro: Hotel Telioni 3* (Fjetje dhe Mëngjez)
279 Euro: Hotel Porto Palace 5* (Fjetje, Mëngjez dhe Darkë)
289 Euro: Hotel Makedonia Palace 5* (Fjetje, Mëngjez dhe Darkë)
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe, 
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel 3 dhe 5 yje për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset në të gjitha Hotelet dhe darkat ne Hotelet me 5 yje për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Darka Speciale e Vitit të Ri në Hotel Porto Palace (pë rezervimet ne Hotel Telioni dhe Porto Palace) dhe në Hotel Makedonia Palace për Klientët e rezervuar në këtë Hotel.
6. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.


Tel: +355 04-223-2424
Location
Address
Sheshi Skënderbej
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2225 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Sheshi Skënderbej) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind