Viti i Ri në Kolashin

463.00 €
Reference Number
RF197898
Title
Viti i Ri në Kolashin
Description

Viti i Ri në Kolashin: Mbëritja më 29, 30 ose 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. 

- Hotel Bianca Resort and Spa 5 yje 
3 netë - 463 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjeze dhe Darkë). 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (me pije të përfshira); 
4. Muzikë dhe Argëtim për të tre netët (31 Dhjetor. 1 dhe 2 Janar). 
5. Pishina e Brendshme, Sauna dhe Qendër Fitnesi, 
6. Transfertë falas ne qendrën e Skive
7. Parking

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual


Tel: +355 04-223-2424
Location
Address
Sheshi Skënderbej
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2541 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Sheshi Skënderbej) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind