Oferte Selanik, 3 dite 88 Euro, Nisje me 14 Mars

88.00 €
Reference Number
RF610434
Title
Oferte Selanik, 3 dite 88 Euro, Nisje me 14 Mars
Description
Festat e Marsit ne Selanik. 3 dite vetem per 88 Euro. Nisja me 14 Mars.

Çmimi 89 Euro për person të rritur në dhomë dyshe,

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel 3 yje për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.


Ju mirepresim

Adresa: Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave "Perballe Ambasades Kineze"
Cel: +355 68 20 00 479 ; +355 68 20 78 075
Tel:  +355  4 22 62 141  ; +355 4 2236 903
E-mail: british_travel.al@hotmail.com
Location
Address
Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze "
ZIP code
1010
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1975 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, , Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze ", 1010) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind